49000, Україна, Дніпро, вул. Космічна, 49 Г
пн - пт: з 09:00 до 17:00
Дніпропетровська обл., м.Дніпро, вул.Кротова, 3
Закарпатська обл., м.Хуст, вул.Небесної Сотні, буд.122

Яблучна кислота

  • Наявність: Є в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Зовнішній вигляд: Безбарвні гігроскопічні кристали
Допомога у логістиці товару

Спеціальні умови доставки при замовленні від 22 т

Гарантія якості

Тільки оригінальна та сертифікована продукція

Комплексний підхід

У штаті висококваліфіковані спеціалісти

Сотні задоволених покупців

Ми працюємо лише з надійними постачальниками

  • Огляд товару
  • Характеристики

Опис

Яблучна кислота (оксіянтарна, малонова, гідроксибутанідова, добавка Е 296) – двоосновна оксикарбонова сполука, що належить до класу фруктових кислот.
У природі речовина зустрічається у вигляді кислих солей (листях тютюну, барбарису, махорки, плодах кизилу) або у вільному стані (у соках рослин – винограді, зелених яблуках, аґрусі, незрілій горобині). Синтетична добавка Е 296 – безбарвні гігроскопічні кристали, розчинні в етиловому спирті та воді.
Концентрат яблучної кислоти отримують шляхом зброджування свіжого соку кислих продуктів. Оксіянтарне з'єднання широко використовується в харчовій індустрії, косметології, медицині, виноробстві.

Застосування

Оксіянтарне з'єднання додають до складу фруктових напоїв, молочної провізії (як консервант), бакалійних виробів. Крім того, яблучну кислоту використовують у виноробстві та кондитерській галузі (при виготовленні мармеладу, желе, пастили).
Інші сфери застосування харчової добавки Е 296:
1. Фармакологія. У медицині яблучну кислоту використовують при створенні проносних, відхаркувальних і проти храпових ліків.
2. Косметологія. Добавка входить до складу антицелюлітних засобів, лаків для волосся, професійних пілінгів, зубних паст, косметичних засобів (сироваток, тоніків, кремів).
3. Текстильна промисловість. З'єднання застосовують як відбілюючий агент під час створення поліестерної тканини.
Крім цього, яблучну кислоту використовують для очищення металів від іржавих плям.

Упаковка

Мішки по 25 кг

Вимоги до безпеки

Відповідно до ГОСТу, гідроксибутандіова кислота не токсична, пожежо- та вибухобезпечна, для людського організму помірно небезпечна речовина – третій клас небезпеки. Робота з кислотою повинна вестись у спецодязі у приміщеннях з припливно-витяжною вентиляцією. Зберігати її потрібно на дерев'яних стелажах у сухих та опалювальних приміщеннях при температурі +10…25С та вологості менше 70%

Характеристики
Характеристики
Зовнішній вигляд Безбарвні гігроскопічні кристали