49000, Україна, Дніпро, вул. Космічна, 49 Г
пн - пт: з 09:00 до 17:00
Дніпропетровська обл., м.Дніпро, вул.Кротова, 3
Закарпатська обл., м.Хуст, вул.Небесної Сотні, буд.122

Винна кислота натуральна L+

  • Наявність: Є в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Зовнішній вигляд: Ця харчова добавка виглядає як білий кристалічний порошок, який не має запаху, але має терпкий кислий смак
Допомога у логістиці товару

Спеціальні умови доставки при замовленні від 22 т

Гарантія якості

Тільки оригінальна та сертифікована продукція

Комплексний підхід

У штаті висококваліфіковані спеціалісти

Сотні задоволених покупців

Ми працюємо лише з надійними постачальниками

  • Огляд товару
  • Характеристики

Опис

Харчова добавка Е334 має й інші назви: кислота винна харчова, діоксіянтарна кислота, Tartaricacidforuseinfoodstuffs, тартарова кислота, L(+)-виннокам'яна кислота, 2,3-дигідроксибутандіова кислота та інші.
Вона має прекрасні антиоксидантні властивості, виступаючи в ролі консерванту і регулятора кислотності. Вона значно посилює властивості інших подібних антиоксидантів, тому часто застосовується в комплексах різних добавок.

Застосування

Винна кислота є дуже поширеною природною сполукою. У значних кількостях її можна знайти у соку безлічі фруктів, зокрема, у виноградному соку. Як харчова добавка вона має позначення Е334. Використовується в таких промисловостях, як харчова, косметологічна, текстильна, а також у медицині та аналітичній хімії. Вона розчинна у спирті, ацетоні, ефірі та воді. У жирах, а також рослинних оліях дана кислота не розчиняється. Отримання винної кислоти стало важливим етапом у розвитку хімії. Перші досліди з отримання цієї речовини проводив алхімік на ім'я Джабірібн Хайян. Сучасний спосіб виробництва було розроблено шведським хіміком Карлом Вільгельмом Шееле у XVIII столітті. На даному етапі цю кислоту одержують з різної сировини. Часто використовують при цьому відходи виноробної промисловості. До основних джерел одержання винної кислоти належать: - сушені винні дріжджі, які виходять під час виробництва вина; - винний камінь, що утворюється на стінках судини під час бродіння вина; - виннокисле вапно, яке утворюється при переробці дріжджів; - крейдяні опади, що утворюються під час зниження кислотності вино матеріалів.

Упаковка

Мішки по 25 кг

Вимоги до безпеки

безпечна, використовується як харчова добавка Е334.

Характеристики
Характеристики
Зовнішній вигляд Ця харчова добавка виглядає як білий кристалічний порошок, який не має запаху, але має терпкий кислий смак