49000, Україна, Дніпро, вул. Космічна, 49 Г
пн - пт: з 09:00 до 17:00
Дніпропетровська обл., м.Дніпро, вул.Кротова, 3
Закарпатська обл., м.Хуст, вул.Небесної Сотні, буд.122

Оцтова кислота

 • Наявність: Є в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Зовнішній вигляд: Прозора безбарвна рідина без сторонніх включення та осаду з характерним запахом.
Допомога у логістиці товару

Спеціальні умови доставки при замовленні від 22 т

Гарантія якості

Тільки оригінальна та сертифікована продукція

Комплексний підхід

У штаті висококваліфіковані спеціалісти

Сотні задоволених покупців

Ми працюємо лише з надійними постачальниками

 • Огляд товару
 • Характеристики

Опис

Оцтова кислота - проста карбонова кислота, є безбарвною рідиною з різким дратівливим запахом і кислим смаком. Може необмежено розчинятися у воді та змішуватися з багатьма розчинниками. Має гігроскопічність (добре поглинає вологу). Оцтову кислоту, близьку за концентрацією до 100%, називають крижаною. Водний розчин оцтової кислоти 70-80% називають оцтовою есенцією, а 3-15% - оцтом.

Оцтова кислота відноситься до 3-го класу небезпеки. Безводна оцтова кислота є їдкою речовиною. Пари оцтової кислоти подразнюють слизові оболонки верхніх дихальних шляхів. Дія оцтової кислоти на біологічні тканини залежить від рівня її розбавленості водою. Небезпечними є розчини, в яких концентрація кислоти перевищує 30%.

Застосування

 • Широко застосовується в харчовій індустрії та в домашній кулінарії для приготування маринадів, соусів, заправок, приправ, яблучного та виноградного оцту, для консервації м'ясних, рибних, овочевих продуктів. Харчова добавка Е260 – регулятор кислотності, смакова добавка.
 • Оцтова кислота необхідна виготовлення лікарських засобів, наприклад, ацетилсаліцилової кислоти і фенацетину.
 • Солі свинцю та алюмінію використовуються в медицині як в'яжучий засіб.
 • Кислота входить до складу препаратів на лікування шкірних захворювань, радикулітів, поліартритів, антипаразитарних засобів; для лікування алкогольного отруєння.
 • У певних ситуаціях харчова кислота може замінити нашатир (хлорид амонію) для того, щоб привести людину до тями.
 • У хімічній промисловості - сировина для синтезу оцтового ангідриду, ацетилхлориду, ацетону, хлороцтової кислоти (гліцину), складних ефірів та багатьох інших сполук. Часто виконує роль середовища у реакціях органічного окиснення.
 • Сировина у виробництві ацетатів та ацетилцелюлози, які, у свою чергу, необхідні для виготовлення ацетатного волокна та ацетатного шовку для технічних та побутових цілей.
 • З оцтової кислоти одержують інсектициди для сільського господарства; барвники та пігменти (наприклад, свинцеві білила, барвник індиго); кіноплівку, у тому числі пожежобезпечну; оргскло.
 • Концентрована оцтова кислота та оцтова есенція використовуються як клей для оргскла та деяких видів пластмас. Їх застосовують як розчинник для лаків, коагулянт для латексу.
 • Використовується для синтезу запашних речовин у косметичній та парфумерній промисловості.
 • У легкій промисловості, шкіряному виробництві та друкарській справі солі оцтової кислоти застосовують для протруювання та фарбування.

Упаковка

Оцтову кислоту фасують у скляні пляшки ємністю 100-200 см3 та 10-20 дм3. Пляшки з оцтовою кислотою пакують у ящики. При зіткненні зі шкірними покривами оцтова кислота (концентрацією понад 30%) спричиняє опіки. Пари оцтової кислоти подразнюють слизові оболонки дихальних шляхів та очей.

Вимоги до безпеки

Для транспортування та зберігання оцтової харчової кислоти допускається використання поліетиленових каністр, фляг та бідонів місткістю до 60 дм3. Гарантійний термін зберігання – 2 роки від дня виготовлення товару.

Характеристики
Характеристики
Зовнішній вигляд Прозора безбарвна рідина без сторонніх включення та осаду з характерним запахом.