49040, Україна, Дніпро, вул.Панікахі, буд.2, корпус 11, пр.516
пн - пт: з 09:00 до 17:00
Дніпропетровська обл., м.Дніпро, вул.Кротова, 3
Закарпатська обл., м.Хуст, вул.Небесної Сотні, буд.122

Моноамонійфосфат

  • Наявність: Є в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Зовнішній вигляд: Білий або світло -сірий порошок
Допомога у логістиці товару

Спеціальні умови доставки при замовленні від 22 т

Гарантія якості

Тільки оригінальна та сертифікована продукція

Комплексний підхід

У штаті висококваліфіковані спеціалісти

Сотні задоволених покупців

Ми працюємо лише з надійними постачальниками

  • Огляд товару
  • Характеристики

Опис

Моноамоній-фосфат - це сипке, кристалічне, екологічне, повністю розчинне у воді, концентроване азотно-фосфорне добриво, яке не містить у своєму складі хлору, натрію, важких металів або інших домішок. Рослини, що удобрюються розчинним добривом, легко засвоюють азот та фосфор, необхідні для їх росту та розвитку. Обприскування добривом листя рослин або підживлення рослин через капілярні системи поливу забезпечує рівномірне постачання рослини необхідними речовинами.

Ефективне, екологічне та особливо високоякісне добриво нового покоління моноамоній-фосфат використовується у сільському господарстві для підживлення та удобрення різних типів ґрунтів та безлічі культур. Діяльність фермерів завдяки використанню повністю розчинних у воді, без будь-яких домішок добривами є більш ефективною та економічною: для підживлення рослин та ґрунту потрібно значно менше добрива, води та робочої сили.

Застосування

Застосовується в основне та припосівне внесення, а також як підживлення протягом вегетаційного періоду для різних культур.
Амофос є джерелом основних поживних речовин (азоту та фосфору). Його внесення порівняно з еквівалентною сумішшю однокомпонентних добрив має великий ефект за рахунок більш рівномірного розподілу поживних елементів по орному шару та позиційної доступності для кореневої системи рослин.

Упаковка

Мішки по 25 кг

Вимоги до безпеки

Пожежа - вибухобезпечний

Характеристики
Характеристики
Зовнішній вигляд Білий або світло -сірий порошок