49040, Україна, Дніпро, вул.Панікахі, буд.2, корпус 11, пр.516
пн - пт: з 09:00 до 17:00
Дніпропетровська обл., м.Дніпро, вул.Кротова, 3
Закарпатська обл., м.Хуст, вул.Небесної Сотні, буд.122

Калій сульфат

  • Наявність: Є в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Зовнішній вигляд: Кристали Romboid, безбарвні
Допомога у логістиці товару

Спеціальні умови доставки при замовленні від 22 т

Гарантія якості

Тільки оригінальна та сертифікована продукція

Комплексний підхід

У штаті висококваліфіковані спеціалісти

Сотні задоволених покупців

Ми працюємо лише з надійними постачальниками

  • Огляд товару
  • Характеристики

Опис

Добриво сульфат калію (Калій сульфат) широко застосовується при вирощуванні більшості плодоовочевих культур. При цьому воно використовується як під час передпосівної підготовки ґрунту, так і як підживлення на вегетаційному етапі. Воно добре сумісне з ґрунтами будь-якого типу. Кількість необхідного калію безпосередньо залежить від хімічного складу ґрунту, тому перед використанням будь-якого добрива потрібно взяти ґрунт на аналіз. Це дозволить розробити найбільш оптимальний план та отримувати хороші врожаї.

Також комплексний підхід дозволить заощаджувати свої гроші. Якщо земля і так багата на якийсь елемент, то немає сенсу вносити його додатково. Достатньо просто підтримувати колишній рівень, і з урожайністю проблем не виникне. Сульфат калію можна додавати в ґрунт будь-яким способом: при перекопуванні городу або розорюванні поля в осінній або весняний період, як підживлення під час дозрівання разом поливом, і під час обприскування безпосередньо на поверхню листя та плодів.

Усі три способи досить ефективні, тому що калій добре засвоюється будь-якою частиною рослини. Звичайно, найбільше поживних елементів надходить через кореневу систему, тому краще вносити добриво в грунт. Це дозволить одночасно підгодовувати рослини та нормалізувати хімічний баланс самої землі.

Застосування

ЗАСТОСУВАННЯ ПОДОБЛЕННЯ

Інструкція з внесення калійного добрива в ґрунт відрізняється простотою. Безбарвні кристали розкидають по землі, намагаючись дотримуватися рівномірності розподілу. Потім в результаті переорювання або перекопування вони потрапляють у ґрунт, де під дією зовнішніх факторів розчиняються та утворюють нові хімічні сполуки. З їх допомогою нормалізується кислотно-лужний баланс ґрунту.


Вносити добрива необхідно щорічно, тому рослини в період дозрівання витягають із землі велику кількість елементів. Тому потрібно постійно відновлювати їхній склад, щоб отримувати хороший урожай. Калій найбільш популярний при вирощуванні культур, які споживають велику кількість цього елемента. До них відносяться: цукровий буряк, соняшник та більшість коренеплодів.

Найефективніше калій взаємодіє з добривами, які містять фосфор та азот. Їхні сполуки відлякують від урожаю шкідників і в допустимих дозах абсолютно нешкідливі для людей. Калій піднімає рівень сахаридів у овочах, наповнює їх вітамінами. При внесенні калійних підживлень під коріння плодових дерев вони будуть легше переносити зимові морози. Холоди є згубними для багатьох цінних порід дерев, тому додатковий захисний бар'єр буде дуже доречним.

Набагато дешевше купити потрібну кількість добрив, ніж купувати нові саджанці замість тих, які не змогли перенести сувору зиму через недостатній захист. Кількість необхідного калію залежить від породи дерева та типу ґрунту, в якому воно виростає. Для визначення конкретного значення найкраще скористатися допомогою професіонала, якщо немає особистого досвіду.

Упаковка

Мішки по 25 кг

Вимоги до безпеки

Наступні дії сульфатом калію на частини тіла можуть спричинити:

  • Очі: потрапляння пилу може спричинити механічне подразнення,
  • Шкіра: потрапляння на шкіру може спричинити подразнення,
  • Попадання всередину: вживання в їжу великих кількостей може викликати подразнення шлунково-кишкового тракту,
  • Вдихання: при вдиханні може спричинити подразнення дихальних шляхів,
  • При хронічному вживанні сульфату калію: отруєння можуть виникати в окремих випадках тривалого впливу.
Характеристики
Характеристики
Зовнішній вигляд Кристали Romboid, безбарвні