49000, Україна, Дніпро, вул. Космічна, 49 Г
пн - пт: з 09:00 до 17:00
Дніпропетровська обл., м.Дніпро, вул.Кротова, 3
Закарпатська обл., м.Хуст, вул.Небесної Сотні, буд.122

Гліцерин 99,9%

  • Наявність: Є в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Зовнішній вигляд: Товста, в'язка, прозора рідина
Допомога у логістиці товару

Спеціальні умови доставки при замовленні від 22 т

Гарантія якості

Тільки оригінальна та сертифікована продукція

Комплексний підхід

У штаті висококваліфіковані спеціалісти

Сотні задоволених покупців

Ми працюємо лише з надійними постачальниками

  • Огляд товару
  • Характеристики

Опис

Гліцерин є безбарвною, в'язкою рідиною, найпростішим триатомним спиртом. Нетоксична, без запаху, солодка на смак, через що і отримала свою назву (глікос – солодкий). Розчиняється у всіх пропорціях у воді та спирті, майже не розчиняється в ефірі, сірковуглецю, хлороформі, жирних та ефірних маслах та бензині, сильно гігроскопічний.

Застосування

  • У косметології гліцерин нерідко можна зустріти у складі безлічі косметичних засобів, таких як креми, маски, лосьйони, мило та ін. Враховуючи пом'якшувальні властивості гліцерину, в основному це косметика, націлена на боротьбу із сухістю шкіри.
  • У тютюнової промисловості гліцерин регулює вологість завдяки своїм гігроскопічним властивостям і прибирає характерний неприємний запах цигарок.
  • У виробництві пластмас, смол, целофану, силіконових свічок.
  • У сільському господарстві розчином із додаванням гліцерину обробляють стовбури дерев, захищаючи їх від хвороб та паразитів. Насіння та сіянці проростають швидше після обробки цією речовиною.
  • У медицині гліцерин застосовують при шкірних хворобах як хороший антисептик. Він входить до складу препаратів, якими лікують хвороби шкіри. Також допомагає ранам швидше гоїтися, маючи антисептичні властивості, здатний перешкоджати зараженню ран.
  • Широко застосовується гліцерин у фармакологічній промисловості. Він розчиняє ліки, застосовується для надання пігулкам вологості, допомагає збільшити в'язкість лікам, входить до складу мазей і перешкоджає випаровування вологи, висиханню. Тому його і додають у медичні мазі, креми, пасти. Додаючи гліцерин у лікарські розчини, досягається висока концентрація ліків.
  • Так само останнім часом досить активно застосовується у бджільництві для приготування засобу проти кліща. Гліцерин виступає як основа в якій розчиняється щавлева кислота в певній пропорції. Засіб виходить екологічно чистим та абсолютно не впливає на бджіл. У той же час виявляється максимально згубним для бджолиного кліща.

Упаковка

Каністра 50 літрів

Єврокуб 1000 л

Вимоги до безпеки

Зберігати при температурі від -50 до +50

Характеристики
Характеристики
Зовнішній вигляд Товста, в'язка, прозора рідина